Nie zaszkodzi spróbować :) Biorę udział w takim rozdaniu po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Nagrody CUDOWNE !! Zakochałam się w nich :) Zachęcam również do brania udziału w konkursie...więcej informacji tutaj Makijażowo
Już niedługo będzie nowy post z makijażem wykonanym na drugi z konkursów u Makijażowo
wtorek, 8 października 2013
Poznajmy się...
Witam wszystkich.
Jest to mój pierwszy blog. Przewiduję różnorodną tematykę. Nie skupiam się tylko na jednej kategorii, więc mam nadzieję, że będzie ciekawie. Myślę, że pomożecie mi stworzyć coś fajnego.
Napiszę coś o sobie. Mam na imię Asia, mam 22 lata, mieszkam w Inowrocławiu. Mam mnóstwo zainteresowań...mianowicie fotografia, kulinaria, motoryzacja, sport, oczywiście jak każda kobieta interesuję się kosmetykami, perfumami i ciuszkami ;) Uwielbiam pomagać w remontach (tak, wiem...mało kobiece).
Od kilku miesięcy jestem konsultantką firmy AVON, więc co jakiś czas mogę wstawiać jakieś recenzje kosmetyków + zdjęcia z sesji, które planujemy robić z koleżanką i publikować również na naszym wspólnym AVON-owskim blogu z nowościami.
Jeśli macie jakieś rady jak prowadzić bloga, chętnie poczytam. Taka wiedza bardzo mi się przyda :)
Dodam jeszcze jakieś swoje zdjątka i uciekam zrobić coś pożytecznego, a nie wzrok psuć przed laptopem. Życzę miłego dnia.
Jest to mój pierwszy blog. Przewiduję różnorodną tematykę. Nie skupiam się tylko na jednej kategorii, więc mam nadzieję, że będzie ciekawie. Myślę, że pomożecie mi stworzyć coś fajnego.
Napiszę coś o sobie. Mam na imię Asia, mam 22 lata, mieszkam w Inowrocławiu. Mam mnóstwo zainteresowań...mianowicie fotografia, kulinaria, motoryzacja, sport, oczywiście jak każda kobieta interesuję się kosmetykami, perfumami i ciuszkami ;) Uwielbiam pomagać w remontach (tak, wiem...mało kobiece).
Od kilku miesięcy jestem konsultantką firmy AVON, więc co jakiś czas mogę wstawiać jakieś recenzje kosmetyków + zdjęcia z sesji, które planujemy robić z koleżanką i publikować również na naszym wspólnym AVON-owskim blogu z nowościami.
Jeśli macie jakieś rady jak prowadzić bloga, chętnie poczytam. Taka wiedza bardzo mi się przyda :)
Dodam jeszcze jakieś swoje zdjątka i uciekam zrobić coś pożytecznego, a nie wzrok psuć przed laptopem. Życzę miłego dnia.
Subskrybuj:
Posty (Atom)


