wtorek, 8 października 2013

Biorę udział w konkursie u Makijażowo

Nie zaszkodzi spróbować :) Biorę udział w takim rozdaniu po raz pierwszy i na pewno nie ostatni. Nagrody CUDOWNE !! Zakochałam się w nich :) Zachęcam również do brania udziału w konkursie...więcej informacji tutaj Makijażowo







Już niedługo będzie nowy post z makijażem wykonanym na drugi z konkursów u Makijażowo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz